Mé E-příručky o domu

Neb nevěřím v tajení zkušeností, a rád se o ně dělím, sepsal jsem první dvě e-knihy svých zkušeností ze staveb, které vám mohou ušetřit mnohé náklady. Své další zkušenosti a poznatky jsem zatím nesepsal z jediného důvodu, příprava e-knihy zabere určitý čas. A zájem o knihy je zatím malý, alespoň dle plateb. Ale třeba se to zlepší. 
Nebo mne budete muset navštívit osobně, což vyjde určitě dráž. :) 


PODMÍNKY UŽITÍ


Můžete tuto příručku kopírovat, šířit, uchovávat neužívanou na disku.

Pokud pro vás nemá žádné hodnoty, pak ji smažte, či jen nepoužívejte.

Pokud vám přijde zajímavá, užitečná a podnětná, je správné ocenit autora, zaplatit za ni. Už proto, že takových publikací o stavbě bych sdílel více, ale jen pokud se osvědčí tyto první. Pokud neuvidím zájem a ocenění, pak tomu nebudu věnovat čas a nechám si to jen pro ty, co mne navštíví osobně.

Minimální cenu jsem pro širokou přístupnost odhadl na 50kč (2 eura), ale může vám ušetřit mnohé. Uvítám, pokud zhodnotíte cenu více.


Číslo účtu: 1011797603 / 5500


Do zprávy napište prosím o jakou knihu se jedná.


Nebo užijte PayPal ZDE
Pokud se rozhodnete nezaplatit, přestože by jste užívali těchto rad, nebudu vás žalovat, ani vás pronásledovat. Je to vaše svědomí a karma. A bude to dluh, který leží mezi vámi a duší domu, který skrze tuto křivdu postavíte.

Prosím ještě, knihu nijak neměňte a pamatujte, že informace v ní jsou duševním vlastnictvím autora. Citujte jen v případě, kdy uvedete jméno autora (Ondřej Netík) a stránky (www.dusedomu.blogspot.cz)

Děkuji všem, kteří mou práci ocenili. Věřím, že i vaše práce bude oceněna v tomto úžasném světě.
Ondřej Netík


NABÍZENÉ E-KNIHY KE STÁHNUTÍ

Časem se možná objeví novější verze. I já se stále učím a budu získávat přesnější zkušenosti. A pokud bude o knihy zájem, bude mne to motivovat k tomu, tyto své znalosti upřesňovat i opravovat. Samozřejmě si můžete mou knihu kdykoliv aktualizovat. 

JAK NAVRHNOUT LEVNÝ DŮM aneb JAK TO DĚLÁ PŘÍRODA

Díky permakultuře jsem se naučil nový pohled na navrhování. Naučil jsem se jak navrhuje struktury matka příroda. Stále spadáme pod její přírodní zákonitosti a naší snaze dokázat, že tomu tak není se musí smát. Naším předraženým a nefunkčním stavbám se musí smát. Příroda dělá věci optimálně. S nejmenšími náklady dosáhne největšího efektu! Já vám řeknu v 5 krocích jak!

Aktuální verze: 2014/04
DOWNLOAD ve formátu:


SLÁMAŘINA - PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI ŘEMESLNÍKA

Často slyším od stavebníků, kdybychom tohle věděli od začátku, šlo by nám to o hodně rychleji. A často vidím chyby, které vznikly z neznalosti či zanedbání zdánlivé maličkosti. Chyby, které se následně nesnadno odstraňují a nevypadají dobře. Tohle je učebnice, jak to udělat dobře. Zkušenosti několika let přepsané do postupů a vysvětlení co a jak.

Aktuální verze: 2014/04
DOWNLOAD ve formátu: